Broken Link Checker v1.9.1 - en to he translation catalogue (380 entries)

en: Loading...
he: טוען...

en: [ Network error ]
he: [ שגיאת רשת ]

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
he: הרחב אוטומטית את הוידג'ט אם נמצאו קישורים שבורים

en: Link Checker Settings
he: הגדרות בודק הקישורים

en: Link Checker
he: בודק הקישורים

en: Broken Links
he: קישורים שבורים

en: View Broken Links
he: צפיה בקישורים שבורים

en: Feedback
he: משוב

en: Go to Broken Links
he: אל הקישורים השבורים

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings saved.
he: ההגדרות נשמרו

en: Thank you for your donation!
he: תודה לך על תרומתך!

en: Complete site recheck started.
he: החלה בדיקה חוזרת של האתר.

en: Details
he: פרטים

en: General
he: כללי

en: Look For Links In
he: חיפוש קישורים על פי:

en: Which Links To Check
he: סוגי קישורים שיבדקו

en: Protocols & APIs
he: פרוטוקולים ו-APIs

en: Advanced
he: הגדרות מתקדמות

en: Broken Link Checker Options
he: הגדרות בודק קישורים שבורים

en: Status
he: סטטוס

en: Show debug info
he: הצגת מידע מערכת

en: Check each link
he: בדיקה חוזרת של כל הקישורים

en: Every %s hours
he: תבוצע בדיקה כל %s שעות

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
he: קישורים קיימים יבדקו בתכיפות הזו. קישורים חדשים בדרך כלל יבדקו בהקדם האפשרי.<br>(ערך ברירת מחדל: 72. ערך מינימום: 1. ערך מקסימום: 99999. אפס (0) אינו ערך מותר)

en: E-mail notifications
he: התראות בדואר אלקטרוני

en: Send me e-mail notifications about newly detected broken links
he: משלוח התראות בדואר אלקטרוני אודות קישורים שבורים חדשים שנמצאו

en: Send authors e-mail notifications about broken links in their posts
he: מחברי פוסטים יקבלו התראות בדואר אלקטרוני אודות קישורים שבורים בפוסטים שלהם

en: Notification e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני למשלוח התראות

en: Leave empty to use the e-mail address specified in Settings &rarr; General.
he: השאירו שדה זה ריק אם ברצונכם שההתראות ישלחו לכתובת הדואר האלקטרוני הראשית של האתר, זו הרשומה בהגדרות הכלליות של וורדפרס (הגדרות -> כללי)

en: Link tweaks
he: עיצוב טקסט הקישור<br>(כאן ניתן לציין עיצוב מבוסס CSS לטקסט של קישורים על פי הסטטוס שלהם. למשל קו חוצה/מוחק על טקסט של קישור שבור, כך שהקוראים יבינו שהקישור שבור מבלי שיצטרכו להקליק על הקישור)

en: Apply custom formatting to broken links
he: החלת עיצוב מותאם לטקסט שהקישור שלו שבור

en: Edit CSS
he: עריכת CSS

en: Example : Lorem ipsum <a %s>broken link</a>, dolor sit amet.
he: דוגמה: "גנן גידל דגן בגן, <a %s>קישור שבור</a> דגן גדול גדל בגן".

en: Click "Save Changes" to update example output.
he: במידה ושיניתם את קוד ה-CSS הקליקו "שמור שינויים" בכדי לעדכן את הדוגמה.

en: Apply custom formatting to removed links
he: החלת עיצוב מותאם לטקסט שהקישור שלו הוסר

en: Example : Lorem ipsum <span %s>removed link</span>, dolor sit amet.
he: דוגמה: "גנן גידל דגן בגן, <span %s>קישור להסרה</span> דגן גדול גדל בגן".

en: Stop search engines from following broken links
he: חסימת מנועי חיפוש מלהמשיך אל עמוד היעד של קישור שבור

en: Look for links in
he: סוגי מקורות הקישורים

en: Post statuses
he: סטטוס של פוסטים

en: Link types
he: סוגי קישורים

en: Error : All link parsers missing!
he: שגיאה: כל רכיבי הניתוח (Parsers) של הקישורים לא נמצאו!

en: Exclusion list
he: רשימת התעלמות (Exclusion)

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
he: לא ייבדקו קישורים שכתובת האינטרנט שלהם מכילה לפחות את אחת מהמילים הבאות (יש לרשום בכל שורה רק מילה אחת):

en: Check links using
he: בדיקת קישורים בעזרת

en: Timeout
he: משך הבדיקה המקסימלי לכל קישור (Timeout)

en: %s seconds
he: %s שניות

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
he: קישורים שלא שולחים חזרה קוד שגיאה או הפניה אך זמן הטעינה של עמוד היעד שלהם ארוך מערך זה - כנראה בעייתים מסיבה כלשהי ולכן יסומנו כשבורים.<br>(ערך ברירת מחדל: 30. ערך מינימום: 1. ערך מקסימום: 999. אפס (0) אינו ערך מותר)

en: Link monitor
he: תכיפות ניטור הקישורים<br>(שימו לב - אם שתי תיבות הסימון של הגדרה זו יהיו ריקות - התוסף למעשה יפסיק לחלוטין לבדוק קישורים! (אז תשאירו לפחות אחד מסומן))

en: Run continuously while the Dashboard is open
he: ניטור מתמשך כל עוד ממשק הניהול של וורדפרס פתוח על ידי משתמש אחד לפחות (ללא הגבלת ה-"תפקיד" (Role) אליו משויך המשתמש - משתמש כלשהו)

en: Run hourly in the background
he: ניטור פעם בשעה ברקע, ללא קשר למצב ממשק הניהול

en: Show the dashboard widget for
he: הצגת וידג'ט התוסף בעמוד "לוח בקרה" רק למשתמשים מסוג

[ctx: dashboard widget visibility]
en: Administrator
he: מנהל

[ctx: dashboard widget visibility]
en: Editor and above
he: עורך ומעלה

[ctx: dashboard widget visibility]
en: Nobody (disables the widget)
he: אף אחד (מכבה את הוידג'ט)

en: Max. execution time
he: משך זמן מקסימלי לבדיקת כל הקישורים באתר

en: The plugin works by periodically launching a background job that parses your posts for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the link monitor may run each time before stopping.
he: התוסף פועל על ידי משימה של בדיקת קישורים אשר בוחנת את סוגי התכנים השונים באתר ומנסה למצוא בהם קישורים. אם נמצאו קישורים המשימה  בודקת את תקינותם ומבצעת פעילויות אחרות שגוזלות זמן ומשאבי מערכת. בשדה זה אתם יכולים להגדיר את כמות זמן הניטור המקסימלית המותרת. לאחר משך זמן זה תופסק פעילות הניטור באופן יזום על ידי התוסף.<br>(ערך ברירת מחדל: 300. ערך מינימום: 1. ערך מקסימום: 99999. אפס (0) אינו ערך מותר)

en: Server load limit
he: הגבלת עומס על השרת

en: Current load : %s
he: העומס הנוכחי על השרת: %s

en: Link checking will be suspended if the average <a href="%s">server load</a> rises above this number. Leave this field blank to disable load limiting.
he: משימת בדיקת הקישורים תושעה במידה וממוצע <a href="%s" target=\"_blank\">העומס על השרת</a> יעלה מעל מספר זה. ניתן להשאיר שדה זה ריק בכדי לכבות אפשרות זו - אולם מומלץ מאוד שלא לעשות זאת, בכדי למנוע את השבתת האתר שלכם על ידי ספק האירוח במידה ופעולת בדיקת הקישורים באתר שלכם תגרום לעומס אשר יפריע לפעולת השרת המארח.

en: Not available
he: לא זמין

en: Load limiting only works on Linux-like systems where <code>/proc/loadavg</code> is present and accessible.
he: הגבלת עומס על השרת פועלת רק על מערכות דמויות Linux כאשר <code>/proc/loadavg</code> קיים ונגיש.

en: Forced recheck
he: איפוס ממצאי התוסף

en: Re-check all pages
he: איפוס ממצאי התוסף

en: The "Nuclear Option". Click this button to make the plugin empty its link database and recheck the entire site from scratch.
he: ***זהירות***: הקלקה על כפתור זה תמחק לחלוטין את התוכן הנוכחי של מסד הנתונים של התוסף (רק מידע שנאסף אודות הקישורים, לא ההגדרות של התוסף) ולאחר מכן תחל בדיקה מחדש של כל הקישורים באתר זה.

en: Save Changes
he: שמירת שינויים

en: Configure
he: פירוט

en: Database error : %s
he: שגיאת מסד נתונים: %s

en: You must enter a filter name!
he: חובה להזין שם מסנן!

en: Invalid search query.
he: שאילתת חיפוש לא תקינה.

en: Filter "%s" created
he: הסינון "%s" נוצר

en: Filter ID not specified.
he: לא מצוין קוד זיהוי מסנן.

en: Filter deleted
he: המסנן נמחק

en: Replaced %d redirect with a direct link | Replaced %d redirects with direct links
he[0]:  %d הפניה החליפה את הקישור המקורי
he[1]: %d הפניות החליפו את הקישורים המקוריים

en: Failed to fix %d redirect | Failed to fix %d redirects
he[0]: נכשל הניסיון לתקן %d הפניה
he[1]: נכשל הניסיון לתקן %d הפניות

en: None of the selected links are redirects!
he: אף אחד מהקישורים שנבחרו אינו הפניה!

en: %d link updated. | %d links updated.
he[0]: עודכן %d קישור.
he[1]: עודכנו %d קישורים.

en: Failed to update %d link. | Failed to update %d links.
he[0]: נכשל הניסיון לעדכן %d קישור.
he[1]: נכשל הניסיון לעדכן %d קישורים.

en: %d link removed | %d links removed
he[0]: %d קישור הוסר
he[1]: הוסרו %d קישורים

en: Failed to remove %d link | Failed to remove %d links
he[0]: נכשל הניסיון להסיר את הקישור %d
he[1]: נכשל הניסיון להסיר את הקישורים %d

en: %d item was skipped because it can't be moved to the Trash. You need to delete it manually. | %d items were skipped because they can't be moved to the Trash. You need to delete them manually.
he[0]: %d פריט לא עובד בגלל שלא ניתן להעביר אותו לסל המחזור. צריך למחוק אותו ידנית.
he[1]: %d פריטים לא עובדו בגלל שלא ניתן להעביר אותם לסל המחזור. צריך למחוק אותם ידנית.

en: Didn't find anything to delete!
he: לא נמצאו פריטים למחיקה!

en: %d link scheduled for rechecking | %d links scheduled for rechecking
he[0]: %d קישור תוזמן לבדיקה חוזרת
he[1]: %d קישורים תוזמנו לבדיקה חוזרת

en: This link was manually marked as working by the user.
he: הקישור סומן ידנית כ'לא שבור' על ידי משתמש.

en: Couldn't modify link %d
he: לא ניתן היה לשנות את הקישור %d

en: %d link marked as not broken | %d links marked as not broken
he[0]: הקישור %d סומן כ\"לא שבור\"
he[1]: הקישורים %d סומנו כ\"לא שבור\"

en: Table columns
he: טורי טבלה

en: Show on screen
he: הצג במסך

en: links
he: קישורים

en: Apply
he: ביצוע

en: Misc
he: שונות

en: Highlight links broken for at least %s days
he: הדגשת הרקע של קישורים אשר שבורים כבר במשך לפחות %s ימים

en: Color-code status codes
he: קודי סטטוס צבעוניים

en: You're not allowed to do that!
he: אינכם מורשים לבצע פעולה זו!

en: View broken links
he: צפיה בקישורים השבורים

en: Found %d broken link | Found %d broken links
he[0]: נמצאו %d קישור שבור
he[1]: נמצאו %d קישורים שבורים

en: No broken links found.
he: לא נמצאו קישורים שבורים.

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
he[0]: קיימת %d ‏כתובת אינטרנט בתור המשימות
he[1]: קיימות %d ‏כתובות אינטרנט בתור המשימות

en: No URLs in the work queue.
he: אין בתור המשימות כתובות אינטרנט לבדיקה

[ctx: for the "Detected X unique URLs in Y links" message]
en: %d unique URL | %d unique URLs
he[0]: %d ‏כתובת אינטרנט יחודית
he[1]: %d ‏כתובות אינטרנט יחודיות

[ctx: for the "Detected X unique URLs in Y links" message]
en: %d link | %d links
he[0]: %d קישור
he[1]: %d קישורים

en: Detected %1$s in %2$s and still searching...
he: נמצאו %1$s בתוך %2$s והחיפוש ממשיך...

en: Detected %1$s in %2$s.
he: נמצאו %1$s בתוך %2$s.

en: Searching your blog for links...
he: מתבצע חיפוש קישורים באתר...

en: No links detected.
he: לא נמצאו קישורים.

[ctx: current load]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Oops, I can't find the link %d
he: אופס, לא נמצא הקישור %d

en: Oops, couldn't modify the link!
he: אופס, לא ניתן לשנות את הקישור!

en: Error : link_id not specified
he: שגיאה: link_id אינו מוגדר

en: Oops, the new URL is invalid!
he: אופס, כתובת האינטרנט החדשה אינה תקינה!

en: An unexpected error occured!
he: אירעה שגיאה לא צפויה!

en: Error : link_id or new_url not specified
he: שגיאה: link_id או new_url אינם מוגדרים

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
he: אין לכם את ההרשאות המתאימות בכדי לגשת למידע זה!

en: Error : link ID not specified
he: שגיאה: לא מוגדר קוד זיהוי קישור

en: Failed to load link details (%s)
he: נכשל הניסיון לטעון את פרטי הקישור (%s)

en: Broken Link Checker
he: בודק קישורים שבורים

en: PHP version
he: גרסת PHP

en: MySQL version
he: גרסת MySQL

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
he: גרסת ה-CURL באתר שלכם ישנה. בשל כך קיים סיכוי שתהליך איתור ההפניות לא יעבוד באופן תקין. כדאי לבקש ממנהלי האתר שלכם לעדכן את גרסת ה-CURL לגרסה עדכנית.

en: Not installed
he: לא מותקן

en: CURL version
he: גרסת CURL

en: Installed
he: מותקן

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
he: תוכנת CURL או Snoopy חייבת להיות מותקנת בכדי שתוסף זה יעבוד באופן תקין! אנא פנו למנהלי האתר או חברת אירוח האתרים בה מתארח אתר זה ובקשו מהם להתקין את אחת מהתוכנות האלו, בגרסה עדכנית.

en: On
he: פעיל

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
he: ייתכן והפניות יסווגו כקישורים שבורים כאשר safe_mode פעיל.

en: Off
he: כבוי

en: On ( %s )
he: פעיל ( %s )

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
he: ייתכן והפניות יסווגו כקישורים שבורים כאשר open_basedir פעיל.

en: If this value is zero even after several page reloads you have probably encountered a bug.
he: אם ערך זה הוא 0 (אפס) אפילו לאחר מספר טעינות עמוד חוזרות - כנראה שנתקלתם בבאג.

en: [%s] Broken links detected
he: נמצאו [%s] קישורים שבורים

en: Broken Link Checker has detected %d new broken link on your site. | Broken Link Checker has detected %d new broken links on your site.
he[0]: בודק קישורים שבורים איתר %d קישור שבור חדש באתר שלכם.
he[1]: בודק קישורים שבורים איתר %d קישורים שבורים חדשים באתר שלכם.

en: Here's a list of the first %d broken links: | Here's a list of the first %d broken links:
he[0]: הנה רשימה של %d הקישור השבור הראשון:
he[1]: הנה רשימה של %d הקישורים השבורים הראשונים:

en: Here's a list of the new broken links:
he: הנה רשימה של קישורים שבורים חדשים:

en: Link text : %s
he: טקסט קישור: %s

en: Link URL : <a href="%s">%s</a>
he: קישור כתובת אינטרנט: ‏<a href="%s">%s</a>

en: Source : %s
he: מקור הקישור: %s

en: You can see all broken links here:
he: ניתן לצפות בכל הקישורים השבורים כאן:

en: Broken Link Checker has detected %d new broken link in your posts. | Broken Link Checker has detected %d new broken links in your posts.
he[0]: בודק קישורים שבורים איתר %d קישור שבור חדש בפוסטים שלכם.
he[1]: בודק קישורים שבורים איתר %d קישורים שבורים חדשים בפוסטים שלכם.

en: Once Weekly
he: פעם בשבוע

en: Twice a Month
he: פעמיים בחודש

en: Broken Link Checker installation failed. Try deactivating and then reactivating the plugin.
he: התקנת התוסף בודק קישורים שבורים נכשלה. נסו לכבות ואז להפעיל מחדש את התוסף.

en: Failed to delete old DB tables. Database error : %s
he: נכשל הניסיון למחוק טבלאות מסד נתונים ישנות. שגיאת מסד נתונים: %s

en: Wait...
he: המתינו...

en: Not broken
he: לא שבור

en: %d instances of the link were successfully modified.
he: %d מופעים של הקישור שונו בהצלחה.

en: However, %d instances couldn't be edited and still point to the old URL.
he: אולם, לא היה ניתן לערוך %d מופעים ולכן הם עדיין מצביעים לכתובת האינטרנט הישנה.

en: The link could not be modified.
he: לא היה ניתן לשנות את הקישור.

en: The following error(s) occured :
he: השגיאה או השגיאות הבאות התרחשו:

en: %d instances of the link were successfully unlinked.
he: %d פעמים שהקישור נמצא עבור הסרת קישור

en: However, %d instances couldn't be removed.
he: אולם, לא היה ניתן להסיר %d מופעים.

en: The plugin failed to remove the link.
he: התוסף לא הצליח להסיר את הקישור.

en: Unlink
he: הסרת הקישור (טקסט הקישור לא יוסר)

en: Enter a name for the new custom filter
he: הזינו שם למסנן המותאם החדש

en: You are about to delete the current filter.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
he: אתם עומדים למחוק את המסנן הפעיל. הקליקו 'Cancel' למניעת המחיקה או 'OK' לביצוע המחיקה.

en: Are you sure you want to delete all posts, bookmarks or other items that contain any of the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים למחוק את כל הפוסטים, סימניות או פריטים אחרים שכוללים בתוכם את הקישורים שבחרתם? לא ניתן לבטל את המחיקה לאחר ביצועה. הקליקו 
    'Cancel' למניעת המחיקה או 'OK' לביצוע המחיקה

en: Are you sure you want to remove the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to remove
he: האם אתם בטוחים שאתם רוצים להסיר את הקישורים שנבחרו? לא ניתן לבטל את המחיקה לאחר ביצועה. הקליקו 
    'Cancel' למניעת המחיקה או 'OK' לביצוע המחיקה

en: Enter a search string first.
he: ראשית הזינו טקסט חיפוש.

en: Select one or more links to edit.
he: בחרו קישור אחד או יותר לעריכה.

en: Hide debug info
he: הסתרת מידע מערכת

en: Save This Search As a Filter
he: שמירת חיפוש זה כמסנן

en: Delete This Filter
he: מחיקת המסנן הפעיל

en: Search
he: חיפוש

en: Link text
he: טקסט הקישור

en: URL
he: כתובת האינטרנט

en: HTTP code
he: קוד HTTP‏

en: Link status
he: מצב הקישור

en: Link type
he: סוג הקישור

en: Any
he: כלשהו

en: Links used in
he: מקורות הקישורים:

en: Search Links
he: חיפוש קישורים

en: Cancel
he: ביטול

en: More plugins by Janis Elsts
he: תוספים נוספים מאת Janis Elsts

en: Donate $10, $20 or $50!
he: תרמו 10$, 20$ או 50$!

en: If you like this plugin, please donate to support development and maintenance!
he: אם אתם אוהבים תוסף זה, בבקשה תרמו בכדי לתמוך במאמצי הפיתוח והתחזוקה של תוסף זה!

en: Return to WordPress Dashboard
he: חזרה ללוח המחוונים של Wordpress

en: Compact View
he: תצוגה מצומצמת

en: Detailed View
he: תצוגה מפורטת

en: Source
he: מקור הקישור

en: Link Text
he: טקסט הקישור

en: Redirect URL
he: כתובת ההפניה

en: Bulk Actions
he: פעולות על מספר קישורים במקביל

en: Edit URL
he: עריכת הקישור

en: Recheck
he: בדיקה חוזרת

en: Fix redirects
he: החלפת הקישור המקורי בקישור ההפניה

en: Mark as not broken
he: סימון כ'לא שבור'

en: Move sources to Trash
he: העברה לפח (=מחיקה) של מקור הקישור (פוסט, עמוד וכדומה)

en: Delete sources
he: מחיקת מקורות הקישור

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
he: הצגת %s&#8211;%s מתוך <span class="current-link-count">%s</span>

en: Bulk Edit URLs
he: עריכה של קישורים מרובים במקביל

en: Find
he: מצא

en: Replace with
he: החלפה ב-

en: Case sensitive
he: עם רגישות לגודל אותיות אנגליות (Case Sensitive)

en: Regular expression
he: Regular Expression

en: Update
he: עדכון

en: Post published on
he: פוסטים שפורסמו ב:

en: Link last checked
he: הקישור נבדק לאחרונה בתאריך

en: Never
he: מעולם לא

en: Response time
he: זמן תגובה

en: %2.3f seconds
he: %2.3f שניות

en: Final URL
he: כתובת אינטרנט סופית

en: Redirect count
he: כמות הפניות

en: Instance count
he: כמות מופעים

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
he[0]: הקישור נכשל ב-%d בדיקה.
he[1]: הקישור נכשל ב-%d בדיקות.

en: This link has been broken for %s.
he: הקישור שבור במשך לפחות %s.

en: Log
he: פרטי הבדיקה:<br>

en: Show more info about this link
he: הצג מידע נוסף אודות קישור זה

[ctx: checked how long ago]
en: Checked
he: נבדק

en: Broken for
he: שבור כבר לפחות

en: Remove this link from all posts
he: הסרת קישור זה מכל הפוסטים בהם הוא מופיע. טקסט הקישור לא יוסר ולא ישתנה.

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
he: הסרת קישור זה מהרשימה הנוכחית וסימונו כתקין

en: Hide this link and do not report it again unless its status changes
he: הקישור יועבר אל רשימת "בהמתנה" ולא ידווח שוב כשבור אלא אם הסטטוס שלו ישתנה

en: Dismiss
he: העברה למצב המתנה

en: Undismiss this link
he: הוצאת קישור זה ממצב המתנה והחזרתו לרשימת הקישורים השבורים

en: Undismiss
he: ביטול מצב המתנה

en: Update URL
he: עדכון כתובת אינטרנט

en: [An orphaned link! This is a bug.]
he: [קישור יתום! זה באג.]

en: Edit
he: עריכה

en: Move this item to the Trash
he: העבר פריט זה לסל המחזור

en: Trash
he: סל המחזור

en: Delete this item permanently
he: מחיקת פריט זה באופן מוחלט

en: Delete
he: מחיקה

en: Preview &#8220;%s&#8221;
he: תצוגה מקדימה &#8220;%s&#8221;

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View &#8220;%s&#8221;
he: צפיה &#8220;%s&#8221;

en: View
he: צפיה

en: Edit this item
he: עריכת פריט זה

en: Nothing to update
he: אין מה לעדכן

en: Updating post %d failed
he: עדכון הפוסט %d נכשל

en: Failed to delete post "%s" (%d)
he: נכשל הניסיון למחוק את הפוסט "%s" (%d)

en: Can't move post "%s" (%d) to the trash because the trash feature is disabled
he: לא ניתן להעביר את הפוסט "%s" (%d) אל הפח מפני שרכיב הפח לא פעיל

en: Failed to move post "%s" (%d) to the trash
he: נכשל הניסיון להעביר את הפוסט "%s" (%d) אל הפח

en: %d post deleted. | %d posts deleted.
he[0]: הפוסט %d נמחק.
he[1]: הפוסטים %d נמחקו.

en: %d page deleted. | %d pages deleted.
he[0]: העמוד %d נמחק.
he[1]: העמודים %d נמחקו.

en: %d "%s" deleted. | %d "%s" deleted.
he[0]: %d "%s" נמחק.
he[1]: %d "%s" נמחקו.

en: %d post moved to the Trash. | %d posts moved to the Trash.
he[0]: הפוסט %d הועבר לפח.
he[1]: הפוסטים %d הועברו לפח.

en: %d page moved to the Trash. | %d pages moved to the Trash.
he[0]: העמוד %d הועבר לפח.
he[1]: העמודים %d הועברו לפח.

en: %d "%s" moved to the Trash. | %d "%s" moved to the Trash.
he[0]: %d "%s" הועבר לפח.
he[1]: %d "%s" הועברו לפח.

en: %d '%s' has been deleted | %d '%s' have been deleted
he[0]: %d '%s' נמחק
he[1]: %d '%s' נמחקו

en: Container type '%s' not recognized
he: מיכל (Container) מסוג '%s' אינו מזוהה

[ctx: module name]
en: Basic HTTP
he: HTTP בסיסי

[ctx: module name]
en: Blogroll items
he: פריטי בלוגרול

[ctx: module name]
en: Comments
he: תגובות

[ctx: module name]
en: Custom fields
he: שדות מותאמים

[ctx: module name]
en: Embedded DailyMotion videos
he: סרטוני DailyMotion מוטמעים

[ctx: module name]
en: Embedded GoogleVideo videos
he: סרטוני GoogleVideo מוטמעים

[ctx: module name]
en: Embedded Megavideo videos
he: סרטוני Megavideo מוטמעים

[ctx: module name]
en: Embedded Vimeo videos
he: סרטוני Vimeo מוטמעים

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube playlists (old embed code)
he: רשימות הקרנה מוטמעות של YouTube (קוד הטמעה ישן)

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube videos
he: סרטוני YouTube מוטמעים

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube videos (old embed code)
he: סרטוני YouTube מוטמעים (קוד הטמעה ישן)

[ctx: module name]
en: HTML images
he: קישורי תמונות (HTML)

[ctx: module name]
en: HTML links
he: קישורי טקסט (HTML)

[ctx: module name]
en: Plaintext URLs
he: כתובות אינטרנט בטקסט נקי (ללא HTML)

[ctx: module name]
en: Smart YouTube httpv:// URLs
he: קישורי //:httpv של Smart YouTube

[ctx: module name]
en: Posts
he: פוסטים

[ctx: module name]
en: Pages
he: עמודים

en: Container %s[%d] not found
he: מיכל (Container) ‏%s[%d] לא נמצא

en: Parser '%s' not found.
he: מנתח (Parser) ‏'%s' לא נמצא.

en: Broken
he: שבור

en: No broken links found
he: לא נמצאו קישורים שבורים

en: Redirects
he: הפניה

en: Redirected Links
he: קישורים מופנים

en: No redirects found
he: לא נמצאו הפניות

en: Dismissed
he: בהמתנה

en: Dismissed Links
he: קישורים בהמתנה

en: No dismissed links found
he: לא נמצאו קישורים שמתעלמים מהם

en: All
he: כל הסטטוסים

en: Detected Links
he: קישורים שנמצאו

en: No links found (yet)
he: לא נמצאו קישורים (עדיין)

en: Search Results
he: תוצאות החיפוש

en: No links found for your query
he: לא נמצאו קישורים על פי השאילתא שלכם

en: The plugin script was terminated while trying to check the link.
he: תסריט התוסף הסתיים בזמן בדיקת הקישור.

en: The plugin doesn't know how to check this type of link.
he: התוסף אינו יודע כיצד לבדוק סוג זה של קישור.

en: Link is valid.
he: הקישור תקין.

en: Link is broken.
he: הקישור שבור.

en: Link is not valid
he: הקישור אינו תקין

en: This link can not be edited because it is not used anywhere on this site.
he: לא ניתן לערוך את הקישור בגלל שלא נעשה בו שימוש במקום כלשהו באתר זה.

en: Failed to create a DB entry for the new URL.
he: נכשל הניסיון ליצור רשומת מסד נתונים עבור כתובת האינטרנט החדשה.

en: This link is not a redirect
he: הקישור אינו הפניה

en: Couldn't delete the link's database record
he: לא ניתן למחוק את רשומת מסד הנתונים של הקישור

[ctx: link status]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown Error
he: שגיאה לא ידועה

en: Not checked
he: טרם נבדק

en: False positive
he: זיהוי שגוי כשבור (False Positive)

[ctx: module name]
en: Name
he: שם

en: Editing is not implemented in the '%s' parser
he: במנתח (Parser) ‏'%s' לא מוטמעת יכולת עריכה

en: Unlinking is not implemented in the '%s' parser
he: הסרת קישור אינה מוטמעת במפענח '%s'

en: %d second | %d seconds
he[0]: %d שניה
he[1]: %d שניות

en: %d second ago | %d seconds ago
he[0]: לפני %d שניה
he[1]: לפני %d שניות

en: %d minute | %d minutes
he[0]: %d דקה
he[1]: %d דקות

en: %d minute ago | %d minutes ago
he[0]: לפני %d דקה
he[1]: לפני %d דקות

en: %d hour | %d hours
he[0]: %d שעה
he[1]: %d שעות

en: %d hour ago | %d hours ago
he[0]: לפני %d שעה
he[1]: לפני %d שעות

en: %d day | %d days
he[0]: %d יום
he[1]: %d ימים

en: %d day ago | %d days ago
he[0]: לפני %d יום
he[1]: לפני %d ימים

en: %d month | %d months
he[0]: %d חודש
he[1]: %d חודשים

en: %d month ago | %d months ago
he[0]: לפני %d חודש
he[1]: לפני %d חודשים

en: Server Not Found
he: שרת לא נמצא

en: Connection Failed
he: ההתקשרות נכשלה

en: HTTP code : %d
he: קוד HTTP: ‏%d

en: (No response)
he: (אין תגובה)

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
he: קיימת סבירות גבוהה שההתקשרות הסתיימה בגלל היעדר תגובה מהשרת המארח את עמוד היעד של הקישור

en: Request timed out.
he: זמן המתנה מקסימלי (Timeout) לבקשה.

en: Using Snoopy
he: עושה שימוש ב-Snoopy

en: Bookmark
he: סימניה

en: Edit this bookmark
he: עריכת סימניה זו

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
he: אתם עומדים למחוק את הקישור הזה '%s'
    . הקליקו 'ביטול' לעצירה, או 'OK' למחיקה.

en: Updating bookmark %d failed
he: עדכון הסימניה %d נכשל

en: Failed to delete blogroll link "%s" (%d)
he: נכשל הניסיון למחוק את קישור הבלוגרול "%s" (%d)

en: %d blogroll link deleted. | %d blogroll links deleted.
he[0]: קישור הבלוגרול %d נמחק.
he[1]: קישורי הבלוגרול %d נמחקו.

en: Updating comment %d failed
he: עדכון התגובה %d נכשל

en: Failed to delete comment %d
he: נכשל הניסיון למחוק את התגובה %d

en: Can't move comment %d to the trash
he: לא ניתן להעביר את התגובה %d לפח

en: Edit comment
he: עריכת הערה

en: Delete Permanently
he: מחיקה מוחלטת

en: Move this comment to the trash
he: העברת ההערה הזו לסל המחזור

[ctx: verb]
en: Trash
he: סל מחזור

en: View comment
he: צפיה בתגובה

en: Comment
he: תגובה

en: %d comment has been deleted. | %d comments have been deleted.
he[0]: התגובה %d נמחקה.
he[1]: התגובות %d נמחקו.

en: %d comment moved to the Trash. | %d comments moved to the Trash.
he[0]: התגובה %d הועברה לפח.
he[1]: התגובות %d הועברו לפח.

en: Failed to update the meta field '%s' on %s [%d]
he: נכשל הניסיון לעדכן את שדה ה-meta ‏'%s' ב-%s [%d]

en: Failed to delete the meta field '%s' on %s [%d]
he: נכשל הניסיון למחוק את שדה ה-meta ‏'%s' ב-%s [%d]

en: Edit this post
he: עריכת הפוסט הזה

en: View "%s"
he: צפיה ב-"%s"

en: I don't know how to edit a '%s' [%d].
he: התוסף אינו מסוגל לערוך את '%s' [%d].

en: DailyMotion Video
he: וידיאו של DailyMotion

en: Embedded DailyMotion video
he: וידיאו מוטמע של DailyMotion

en: Embedded videos can't be edited using Broken Link Checker. Please edit or replace the video in question manually.
he: סרטוני וידיאו מוטמעים אינם ניתנים לעריכה בעזרת תוסף זה. בבקשה בצעו עריכה או החלפה של הוידיאו המדובר באופן ידני.

en: Using FileServe API
he: משתמש ב-FileServe API

en: Not Found
he: לא נמצא

en: GoogleVideo Video
he: וידיאו של GoogleVideo

en: Embedded GoogleVideo video
he: ודיאו מוטמע של GoogleVideo

en: File Temporarily Unavailable
he: קובץ זמנית לא זמין

en: API Error
he: שגיאת API

en: Megavideo Video
he: וידיאו של Megavideo

en: Embedded Megavideo video
he: וידיאו מוטמע של Megavideo

en: Using RapidShare API
he: משתמש ב-API של RapidShare

en: RS Server Down
he: שרת RS לא עונה

en: File Blocked
he: הקובץ נחסם

en: File Locked
he: הקובץ נעול

en: RapidShare API error: %s
he: שגיאת API של RapidShare: ‏%s

en: Vimeo Video
he: וידיאו של Vimeo

en: Embedded Vimeo video
he: וידיאו מוטמע של Vimeo

en: YouTube Video
he: וידיאו של YouTube

en: Embedded YouTube video
he: וידיאו מוטמע של YouTube

en: YouTube Playlist
he: רשימת הקרנה של YouTube

en: Embedded YouTube playlist
he: רשימת הקרנה מוטמעת של YouTube

en: Video Not Found
he: הוידיאו לא נמצא

en: Video Removed
he: הוידיאו הוסר

en: Invalid Video ID
he: קוד זיהוי וידיאו לא תקין

en: Video OK
he: הוידיאו תקין

en: Video status : %s%s
he: מצב הוידיאו: %s%s

en: Video Restricted
he: הגישה לוידיאו מוגבלת

en: Unknown YouTube API response received.
he: התקבלה תגובת YouTube API לא מוכרת.

en: Playlist Not Found
he: לא נמצאה רשימת הקרנה

en: Playlist Restricted
he: רשימת ההקרנה מוגבלת

en: Invalid Playlist
he: רשימת הקרנה לא תקינה

en: Playlist OK
he: רשימת ההקרנה תקינה

en: This playlist has no entries or all entries have been deleted.
he: אין ברשימת ההתקנה רשומות בכלל או שכל הרשומות נמחקו.

en: Empty Playlist
he: רשימת הקרנה ריקה

en: Image
he: תמונה

en: Custom field
he: שדה מותאם

[ctx: settings page]
en: Suggestions
he: הצעות לקישור חלופי מארכיב אינטרנט

en: Suggest alternatives to broken links
he: לקישורים שבורים יוצעו אפשרויות לקישור חלופי מאתר <a href="http://archive.org/web/" target=\"_blank\">ארכיב אינטרנט</a>.<br> אפשרות זו מתאימה בעיקר למקרה בו העמוד המדובר (או אפילו האתר כולו) כבר לא קיים בכלל באינטרנט, ולכן עדיף לפחות לתת קישור לעמוד ארכיב של עמוד המקור במקום להסיר לגמרי את הקישור.

en: Enter the names of custom fields you want to check (one per line). If a field contains HTML code, prefix its name with <code>html:</code>. For example, <code>html:field_name</code>.
he: הזינו את שמות השדות המותאמים שברצונכם לבדוק (שם אחד בכל שורה). אם השדה מכיל קוד HTML, הוסיפו לשם השדה קידומת של <code>html:</code>. למשל <code>html:field_name</code>

en: An unexpected error occurred!
he: התרחשה שגיאה לא צפויה!

[ctx: link text]
en: (None)
he: (לא קיים)

[ctx: link text]
en: (Multiple links)
he: (הקישור משויך למספר טקסטים במקביל)

[ctx: link suggestions]
en: Searching...
he: מחפש...

[ctx: link suggestions]
en: No suggestions available.
he: לא נמצאו הצעות.

[ctx: link suggestions]
en: Archived page from %s (via the Wayback Machine)
he: עמוד ארכיב מתאריך %s (דרך ארכיב אינטרנט)

en: The following error(s) occurred :
he: השגיאה(ות) הבאה(ות) התרחשה(ו):

en: Error: Link URL must not be empty.
he: שגיאה: קישור כתובת האינטרנט לא יכול להיות ריק.

en: Edit this link
he: עריכת הקישור הזה

[ctx: inline editor title]
en: Edit Link
he: עריכת הקישור

[ctx: inline link editor]
en: Text
he: טקסט

[ctx: inline link editor]
en: URL
he: כתובת

[ctx: inline link editor]
en: Suggestions
he: הצעות מארכיב האינטרנט

en: Use this URL
he: החלפה לכתובת הזו
